na úvodní stranu přeskočit menu

Horké knihy pro horké dny a noci

Tipy na pět erotických románů

Catherine M.: Sexuální život Catherine M.

Alpress 2002. Přeložil David Chalupa

Zpověď francouzské umělecké kritičky bere dech, ale žít byste s ní nechtěli: moc chlapů okolo. Když pozve pár známých na bukkake v Boloňském lesíku, spolehlivě způsobí největší dopravní zácpu v historii Paříže. Dědictví uvolněných mravů 60. let aktualizované koncem 20. století.

Pierre Louyse: Tři dcery a matka

Dybbuk 2007. Přeložil Karel Jaroslav Obrátil

Název napovídá vše: jen jednu vyhodíte ze dveří, protože vás už vysála na kost, druhá se vyškrábe oknem. Zní to skvěle, ale neutáhli byste to… Poučné čtení o tom, že je dobré ověřit si, do jakého podnájmu se stěhujete. Jinak vám hrozí paragrafy na pedofilii, incest nebo třeba zoofilii.

Pauline Réageová: Příběh O / Návrat do Roissy

Host 2005. Přeložil Matěj Turek

Průvodce pro zotročení ženy; román o tom, že je nakonec větší slast být bičován, než bič držet. Čekají vás sadomasochistické kulisy i s bohatým arzenálem, důmyslně bolestivý piercing, cejchování rozžhaveným železem… a taky rozkoš ze sezení nahým zadkem na kožence.  

Melinda Gebbieová a Alan Moore: Ztracené dívky

Přeložil Viktor Janiš. Argo 2008

Alenka z říše divů a holčičky z Petra Pana a ze země Oz dorostly a užívají si v secesním hotelu… Tenhle úchvatný sofistikovaný komiks se spoustou odkazů k umění 19. a 20. století kreslila Gebbieová pro světoznámého scenáristu deset let, až pak ji vzal na milost – a vzal si ji.

Svatava Antošová: Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala

Concordia 2005

Lesbický román respektované básnířky vám pomůže zorientovat se na trhu s vibrátory. „Pornogroteska za časů terorismu“ se odehrává převážně v severočeských Teplicích a nahlédneme i do místního undergroundu v čele se striptýzovým „radikálním baletem“ Vyžvejklou Bambulí.

vloženo 29. května 2012, štítky: Nezařazené

Přidat komentář

Furmulář pro přidání komentáře k článku
(nezobrazuje se)
opište číslo 10

položky označené * jsou povinné


zobrazit všechny články